درباره ما

بازرگانی پیچ مکث (کرپیران پیچ سابق) درسال 1374 تاسیس شد و در زمینه تولید کرپیهای صنعتی شروع به فعالیت کرد. همچنین درسال 1385 تولید پیچ های خودکار بوکسی را آغاز کرده که با وارد شدن پیچهای مته دار، بازار پیچهای خودکار بوکسی کم رنگ و کم رنگ تر شد .

درسال 1387 نیاز کشور به پیچهای مته دار بالا گرفت و این شرکت تصمیم به وارد کردن پیچهای مته دار با کیفیت اروپایی گرفت تا اینکه با یاری خداوند منان موفق به اخذ نمایندگی رسمی از یکی از کارخانه های بزرگ و معتبر تایوان شد. قابل ذکر است صادرات این کارخانه به قاره های آمریکا، اروپا، آسیا، و استرالیا است که در مجموع شامل 60 کشور جهان میباشد.

پس از سعی و تلاش و آزمایشات متعدد این شرکت توانست پیچ های این کارخانه را با برند MAX وارد بازار ایران کند. هم اکنون به لطف پروردگار و اطمینان مشتریان گرانقدر، با افتخار فراوان بهترین کیفیت پیچ مته دار و سوزنی از آن این شرکت میباشد.

این شرکت از سال 1387 تا به امروز پیچ های بوکسی، از سال 1391 پیچهای در و پنجره های UPVC، از سال 1392 پیچهای مخصوص سازه های سبک فولادی LSF و پیچهای پانلی مخصوص دیوار و سقفهای کاذب را با کیفیتی منحصر به فرد و مثال زدنی وارد بازار ایران کرده است. این مجموعه همچنین از سال 1397 موفق به واردات میخ و چاشنی و نوار درزگیر با بهترین نقشه تولید و کیفیت ساخت، شده است.

این مجموعه با حساسیت در تمامی مراحل تولید و نظارت کیفی بر آن همواره از سال تاسیس تا کنون کیفیت و رضایت مشتری را در درجه اول اولویت ها و اهداف خود قرار داده و سعی داشته خدمتی مطلوب و برتر به تکنولوژی ساخت و ساز ایران ارائه دهد.

صنایع وابسته به محصولات این شرکت به شرح ذیل میباشد:

  1. سقفهای شیروانی و شیبدار
  2. کانکس و خانه های پیش ساخته
  3. در و پنجره های UPVC از مونتاژ تا نصب
  4. سازه های سبک فولادی LSF
  5. نماهای کامپوزیت
  6. سقف و دیوارهای کاذب(مدل کناف)

 

باشد تا بتوانیم همچون سالهای گذشته با قدرت و کیفیتی منحصر به فرد به هدف خود که همانا ارائه محصولی با کیفیت است ادامه دهیم.